Jeżeli myślisz o założeniu własnej działalności gospodarczej, pewnie jesteś jedną z wielu osób, które rozważają czy warto?

Wielu osobom brakuje odwagi, aby zrezygnować z etatu, przestać narzekać i ruszyć do przodu. Prowadzenie działalności wiąże się przede wszystkim z niepewną przyszłością i ciągłymi zmianami rynkowymi.

Kiedy podejmujemy decyzję o rozpoczęciu działalności gospodarczej często mamy wiele obaw związanych z tym, czy zdołamy zarobić na koszty prowadzenia firmy.

Jak wynika ze statystyk mniej niż połowa firm przeżywa swoje 3 urodziny, a tylko jedna  firma na 3 dożywa 5 lat! Nie napawa to optymizmem…

Moją własną firmę prowadzę już od 1992 roku. Można więc powiedzieć, że jest to doświadczony i stabilny biznes, z ponad 25 letnim stażem.

Stało się to wszystko za sprawą modelu biznesowego stosowanego w Oriflame … i oczywiście dzięki codziennej, zaangażowanej, konsekwentnej pracy mojej i przez wiele lat również mojego męża.

Poniżej podam Ci siedem najistotniejszych czynników, które przemawiają za tym, aby mieć własny biznes z Oriflame, a które sprawiły, że osiągnęłam swój sukces.

PASJA

Możesz robić to co lubisz jednocześnie zarabiając  na tym.   Konfucjusz powiedział: „Znajdź pracę, która jest twoją pasją, a do końca życia nie będziesz musiał pracować.”  Jeżeli więc interesujesz się kosmetykami, lubisz dbać o swoje zdrowie i urodę,  lubisz ludzi i rozmowy z nimi,  to praktycznie wykonujesz czynności, które są bliskie Twemu serca, a kwestia zarabiania jest tylko przyjemnym dodatkiem i wynikiem Twojej wiedzy.

GOTOWE ROZWIĄZANIA

Dzięki Oriflame nie musisz odkrywać skutecznych rozwiązań, poświęcać czasu na testowanie i badanie ich wyników. Otrzymujesz je za darmo. Wszystkie materiały marketingowe są dostępne w strefie wsparcia na stronie internetowej. Organizowane są również  cykliczne szkolenia w których możesz brać udział. A na co dzień wspiera Cię osoba, która zaprosiła Cię do Klubu Oriflame, czyli JA :-).

 

FINANSE

To Ty ustalasz zasady. Określasz ile chcesz zarobić pieniędzy i  podejmujesz zadania, aby to zrealizować. Pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz.

Tyle zarabiasz ile wykonujesz pracy. Możesz zarobić o wiele więcej niż na etacie! I wcale to nie oznacza, że musisz pracować dłużej. Jeżeli zadbasz o rozwój swoich konsultantek, pieniądze na pewno zarobisz.

ZARZĄDZANIE

Bezcenne- nie masz szefa!!!

Nikt na Ciebie nie krzyczy, nie wyżywa się, nikt nie każde Ci realizować zadań, w które nie wierzysz.

Możesz decydować w jaki sposób pracujesz. Nie musisz też błagać o podwyżkę. Jeżeli pracujesz więcej,  zarabiasz więcej. Proste.

WOLNOŚĆ

To jedna z najbardziej cenionych cech pracy z Oriflame. Możesz zrobić sobie przerwę kiedy chcesz, np. na wakacje, albo kiedy czujesz zmęczenie.  A kiedy pojawi się jakieś nagłe zdarzenie, przez które nie będziesz móc pracować (choroba, wypadek, sprawy rodzinne) możesz zrobić sobie przerwę i nadal będziesz zarabiać. Dzięki wcześniejszej pracy w wyszkolenie Twojego zespołu, pieniądze nadal będą spływać na Twoje konto.

RODZINA

Kto chciałby mieć więcej czasu dla rodziny?

Własna firma z Oriflame jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mają rodzinę, małe dzieci.

Z jednej strony zapewniasz im bezpieczeństwo, bo zarabiasz pieniądze, a z drugiej strony możesz  nadal z nimi być, bo pracę w Oriflame można swobodnie łączyć np. z opieką nad dziećmi.

Dzięki takiemu rozwiązaniu osiągasz niezależność finansowa i radość z bycia z rodziną.

Posiadanie własnej firmy daje wiele SATYSFAKCJI, radości. Możesz realizować własne wizje, pomysły, tworzyć nowe rozwiązania. Ogranicza Cię tylko Twój umysł. Niektórzy twierdzą, że wyobraźnia nie ma granic, więc tak naprawdę możesz robić wszystko.  Wpływasz też na innych. Przekazujesz im własną wiedzę, doświadczenia i obserwujesz ich rozwój. To niesamowite przeżycie patrzeć jak Twoi konsultanci nabierają pewności siebie, rozwijają się,  stają się niezależni finansowo, kupują samochody , mieszkania właśnie dzięki  pracy w Oriflame.   Masz wpływ na ich lepsze życie – to wspaniałe uczucie!

Jeżeli przekonałam Cię do koncepcji prowadzenia własnej firmy z Oriflame, to napisz, zadzwoń, chętnie zagłębimy się razem w tajniki życia ludzi biznesu.

 

Pozdrawiam biznesowo

Barbara Kowalska

 

 

 

 

Basia